free html templates

FIFA 21

Pobierz pełną wersję gry FIFA 21 na swój komputer, bez limitów, w pełni Polska wersja językowa wraz z działającym trybem multiplayer oraz kluczem aktywacyjnym, pobierz i ciesz się zabawą.

Pobierz grę FIFA 21

Witaj na naszej stronie, dziękujemy za zaufanie i za to że tutaj zajrzałeś!
Dzięki temu, że tutaj trafiłeś możesz pobrać pełną wersję gry w całości po polsku oraz z działającym trybem multiplayer, jedyne co musisz zrobić to kliknąć na przycisk "Pobierz FIFA 21", następnie zostaniesz przekierowany do instalatora gry, który pobierze wszystkie pliki na twój komputer i przeprowadzi Cię przez instalację.

Wymagania sprzętowe gry FIFA 21 to:
Procesor: Intel Core i5-3550 lub AMD FX-8150 lub podobny.
RAM: 8 GB.
Karta Graficzna: GeForce GTX 670 lub Radeon R9 270X bądź podobna.
Miejsce Na Dysku: 50 GB
System Operacyjny: Windows 10 64-bit

Kilka słów o grze FIFA 21

FIFA 21 do Pobrania to najnowsza odsłona z serii gier FIFA, która została stworzona przez EA Sports, jest to cykl symulatorów piłkarskich, który sięga aż lat 90. Najnowsza produkcja FIFA 21 Download oferuje standardowo dwa tryby gry, jednoosobowy oraz multiplayer, dzięki któremu możemy grać przez internet z rywalami z całego świata, wszystkie zespoły w grze są na licencji co oznacza, że zostały odzwierciedlone zgodnie z prawdziwymi drużynami piłkarskimi z całego świata.

Nowości w grze FIFA 21

FIFA 21 Pełna Wersja standardowo pozwala na to co poprzednie odsłony tej serii, czyli rozgrywanie meczów i spotkań, jak i turniejów z udziałem reprezentacji i drużyn piłkarskich z całego świata. Nowością jest to, że wprowadzono tryb sztucznej inteligencji oraz został zmieniony tryb kariery.

Sztuczna inteligencja wprowadziła wiele nowości, takich jak między innymi wpływ na rozstaw zawodników na polu rozgrywki, dzięki czemu też piłkarze unikają wchodzenia w pozycje spalone oraz dużo lepiej blokują podania przeciwników, wprowadzono też zmianę w sposobie budowania ataków pozycyjnych.

Tryb kariery został rozbudowany w taki sposób, że dzięki temu gracz będzie mógł bardziej ingerować w przebieg spotkania poprzez obserowanie statystyk, została wprowadzona również swoboda w dobieraniu treningów dla zawodników, dzięki czemu będzie można poprawić ich parametry, jak i zmianę ich pozycji, został też rozbudowany system transferów, dzięki czemu gracz może ingerować w modyfikowanie składów drużyny.

W tej wersji gry FIFA 21 Polska Wersja, również spotkamy tryb VOLTA, który jest znany z poprzedniej części, dzięki niemu możemy grać na różnych miejskich środowiskach, oczywiście został on urozmaicony o nowe lokacje, co przyniesie jeszcze więcej frajdy dla gracza

© FIFA20DOWNLOAD.PL 2019-2020
Wszelkie prawa zastrzeżone, właścicielami obrazów zawartych na stronie jest EA SPORTS.